Stale poszukujemy osób chętnych do wykonywania następujących prac:

Czynności pomocnicze przy konfekcji

Do zakresu obowiązków osób na tym stanowisku należą m.in.:

Konfekcjonowanie ręczne (manualne) to wszelkiego rodzaju prace manualne wykonywane na produktach naszych klientów. Obejmuje między innymi:

insertowanie ręczne

insertowanie, matchowanie

insertowanie ulotek (umieszczanie wewnątrz publikacji) i innych elementów (CD-ROMy, próbki produktów, karty rabatowe – wrzutki reklamowe)

klejenie ręczne

klejenie na gorąco

sklejanie pudełek, opakowań, klejenie kartonów, niestandardowych produktów poligraficznych

matchowanie

kompletowanie

kompletowanie, zestawianie produktów wieloelementowych, kompletowanie zestawów promocyjnych

falcowanie ręczne

falcowanie

(złamywanie) składanie papieru (np. składanie na pół zaproszeń, flacowanie ulotek o niestandardowych kształtach)

doklejanie elementów

doklejanie, wklejanie

doklejanie różnych elementów (kieszonek, żelków, próbek, ulotek) do innych produktów, wklejanie próbek do ulotek i czasopism, wklejanie klejem zwykłym i silikonowym

bigowanie ręczne

bigowanie

ręczne robienie wgnieceń (bigów) w postaci rowków w celu ułatwienia późniejszego zginania papieru

Copacking (co-packing, contract packing) to szeroko rozumiany proces pakowania produktów Klienta w opakowania własne lub powierzone oraz znakowanie produktów. Tworzenie pakietów i zestawów promocyjnych (display, duopack, zestawy świąteczne i okolicznościowe itp.). Obejmuje między innymi:

pakowywanie

pakowanie

pakowanie pojedynczych egzemplarzy, pakowanie zestawów promocyjnych, pakowanie zbiorcze w opakowania kartonowe

etykietowanie

naklejanie etykiet samoprzylepnych, etykiet adresowych, zdrapek, taśm zabezpieczających, metkowanie, itp.

foliowanie

foliowanie

opakowania foliowe, pakowanie produktu w worki foliowe, folię typu stretch, pakowanie w folię termokurczliwą

przepakowywanie

rozpakowywanie i ponowne pakowanie produktów, zmiana opakowań, pakowanie w opakowania detaliczne

Czynności pomocnicze przy obsłudze maszyn poligraficznych

Przykładowe obowiązki osób na tym stanowisku:
  • pomoc przy wykonywaniu druków,
  • odbieranie produktów gotowych z taśmy,
  • narzucanie półproduktów na podajniki,
  • selekcja produktu pod względem jakości,
  • uzupełnianie farb i tuszów,
  • pakowaniu,
  • przy utrzymaniu porządku na stanowisku.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie – stawka akordowa lub/i godzinowa, miłą atmosferę pracy, pracę na umowę zlecenie, możliwość dopasowania dni i godzin pracy, możliwość pracy w wybranych okresach: dni powszednie, weekendy, wakacje, ferie, itp.

Wymagania na dane stanowisko

  • zdolności manualne, precyzja, dokładność
  • gotowość do pracy zmianowej (I zmiana od godz.6, II zmiana od godz.14, III zmiana od godz.22)
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziany status ucznia lub studenta.

Miejsce pracy:

Dębica

Kwalifikacje:

odpowiedzialność, zaangażowanie, poważne podejście do obowiązków, chęć podjęcia pracy od zaraz.

Przykładowe produkty wykonywane przez pracowników

mailing świąteczny Deutsche Post pakiet Puls Biznesu pakiet Tchibo